Čo sa týka lásky

16. ledna 2013 v 21:47 | TeRy

prosím napište váš názor na tuto povídku.. ráda bych chtěla vědět názor vše ! :)Vešel do místnosti kde jí věznil. Seděla v tmavém koutě a plakala. Věděl proč. Bylo to kvůli jemu, to on jí to udělal. Pomalu šel k oknu. Pohlédl ven a přemýšlel. Vždy to tak dělá a hlavně tehdy, kdy jí zneužije. Vstala a šla pomalinku k posteli si lehnout, nechtěla být tak blízko jeho. Otočil se a pohlédl na její ladné křivky těla. Najednou se mu zrodilo v hlavě něco úžasného. Kousek textu jeho nové písně.

Sedí v tme, cíti sa byť niekým oklamaná
V duši vie, komu bola v noci zapredaná
Tak prečo, nepovie jej niekto
Aspoň niečo, možno raz aj všetko...

Malinkými krůčky šel za ní. Ležela na posteli a nepřítomně hleděla do zdi. Nechtěla tam být, nechtěla být s ním! Věděla že když se znovu napije tak jí to udělá znova a znova. Sednul si k ní a pohladil jí po tváři. V tu chvíli jí začali stékat slzy. Nesnášela ho! Za to co jí dělá! Že jí vězní v pokoji s jedním oknem. Celý pokoj byl depresivní, hlavně tím že všechny stěny byly natřené na černo. Vypadal jako normální hotelový pokoj, kromě tich černých stěn. Jeho ruka sklouzávala níž a níž. Hladil její linie těla. Chytla ho za ruku a pevně ji stiskla. Nechtěla tam s ním už déle být. Znovu jí pohladil po tváři. Ucukla hlavou, nechtěla aby na ni nadále šahal. Líbilo se mu že je tak odtažitá, přímo to na ní miloval. Miloval její tělo. Byla pro něj dokonala.

Nad ránom prebúdza sa polo vyzlečená
Oči lesklé, slzami je celá premočená
Tak prečo, nepovie jej niekto
Aspoň niečo, možno raz aj všetko...

Vstal a šel k zrcadlu, které vyselo na stěně. Viděl ji v odraze zrcadla. Slzy jí stékali po tváři. Její výraz zněl za vše. Nejraději by se už neviděla. Otočil se a šel k posteli. Lehnul si vedle ní a začal jí lehce hladit po jejich liniích. Věděla co chce, ale nemohla mu odporovat, jinak by jí ublížil.

Ticho vzdychá, drieme myšlienkami zahalená
Vzdychmi tichá, v zrkadlách tvár ponížená
Tak prečo, nepovie jej niekto
Aspoň niečo, možno raz aj všetko...

Naklonil se k jejímu uchu.

"prepáč mi za všetko čo som ti urobil" šeptl

Otočila se k němu a zadívala se mu do očí. Byla v nim lítost, žal a smutek . Věděla že jeho oči nelžou, ale bála se jim uvěřit. Pohladila ho po tváři. Chytil jí za ruku a políbil jí. Pozorovala ho, nemohla uvěřit co to udělal.

"asi som sa do teba zaľúbil" koukl se na ní nevinně

Když to uslyšela málem se jí zastavilo srdce. Nemohla mu odpustit, i když k němu taky něco cítila.

"ospravedlňujem sa" sklonil hlavu

Zvedla mu hlavu a pohlédla znovu do očí. Byli nevinné, plné smutku a žalu, a taky plné lásky, lásky k ní. Rozhodla se definitivně.

"miluju tě" políbila ho..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki kiki | 18. ledna 2013 v 18:32 | Reagovat

Pekne pises :) len mi trochu vadia mirove záporné postavy ale onak je ro super, len tak dalej :) budu aj ďalšie části tejto ff alebo to je len jednorazovka???

2 in-your-dream in-your-dream | Web | 18. ledna 2013 v 18:55 | Reagovat

děkuju :) chystám povídky s kladnými postavami Mira, jen jsem měla poslední dobou nápady na záporné postavy :) tohle je jednorázovka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama