Řeky

16. ledna 2013 v 21:28 | TeRy

Ať se vám líbí :)


Seděl na zábradlí mostu a shlížel do řeky. Pozoroval vlny, jak se houpou sem a tam. Nutili ho přemýšlet nad tím co se odehrálo, to co ho donutilo zajít až sem. Stále pozoroval vlny, které mu tichými hlásky říkali, aby to ukončil, aby skočil. On nechtěl, měl malou naději, že se všechno spraví, že ho bude znovu milovat.

Nikdy tě nebude chtít! To co si jí provedl, nikdo nenapraví, ani ty! To ty si jí ublížil a ona za to trpěla a ty si myslíš že tě bude znovu chtít? Že tě bude milovat? Tak to jsi na omylu chlapče! Nejraději by tě už nikdy nechtěla vidět. Tak skoč! SKOČ!

"nech mě být!" zařval do černé tmy

Rychle se chytil za hlavu. Hlas v jeho hlavě byl čím dál víc nesnesitelný přemýšlel jestli ho má poslechnout, jestli opravdu má skočit. Na jednou uslyší mobil. Napsal mu jeho kamarád. Ve zprávě stálo, že ukončila život na tomto světě, kvůli jemu, kvůli tomu že ho milovala a nezvládla by být bez něj. Chtěla ho na zpět, i když jí podvedl.

"milovala tě, chápeš to?" byli poslední slova ve zprávě

"ona mě milovala.." povzdechl si

Pomalu mu z očí tekly slzy, slzy ze ztráty své milované. Neváhal ani minutu a poslechl své srdce a skočil odešel za ní, za tou, kterou tak moc miluje..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama